Сонник Лисиця, лис: значення сну та тлумачення за сонником

Сни про лисиць слід тлумачити за власними відчуттями.Якщо лисички уві сні не викликали негативу, вважайте сон позитивним та добрим. А якщо все було навпаки, то цей сон поганий і несе у собі застереження.З одного боку, лисиця може означати, що причаївся підступний ворог і незабаром почне вам шкодити.

Унас вважається, що лисиці символізують обман у поганому значенні.Лисиці завдають шкоди фермам, крадучи курей.Лише недавно ми одомашнили лисів, і їхобраз дещо покращав сучасними очима.

Тлумачення снупро лисицю часто залежить від статі та стану сновидця. Жінці зустріч із твариною віщує можливий обман з боку друга. Для чоловіків – зрада з боку колег. Сон позитивніший для вагітних.

Значення для жінок

Якщо лисиця наснилась незаміжній жінці, слід остерігатися нових знайомств. Заміжнім жінкам сон передбачає ризик постраждати від лицемірства друзів. Заміжнім жінкам сон передбачає появу об'єкта втіхи з боку протилежної статі.Чоловіків полонить грація та краса сновидиці. Молодим дівчатамсон віщуєшанувальника, якийшаленітиме від кохання.

Значення для чоловіків

Чоловікам сон передбачає яскравий роман з дівчиною зі складним характером. Улюблениця красива,приваблива, розумна тацікава особистість, але добитися її прихильності буде непросто, а втримати її поряд із собою буде ще складніше.

Якщо вам наснилася лисиця у вашому будинку, це означає людину, від якої потрібно триматися подалі. Остерігайтеся нових знайомих, які входять до вашого будинку.Укус лисиці віщує обман.Якщо лисиця вкусить сплячу людину за руку- вас зрадять.Руда лисиця уві сні також може віщувати пожежу.

Якщо уві сні ви намагаєтеся спіймати лисицю - ви підете на багато чого, щоб вивести з ладу того, хто хоче нашкодити вам.Біла лисиця сниться до суперечки з хитрим і спритним ворогом.З якоїсь причинивам довелося тікати від лисиці - ви намагатиметеся уникнути скандалу, що назріває. Вихід залежить від того, чи була втеча успішною.Гладити уві сні лисицю означає зробити себе довірливою жертвою.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Л