Сонник Виноград: значення сну та тлумачення за сонником

Сни про виноград зазвичай асоціюються із задоволеннями, благополуччям і удачею, які незабаром мають з'явитися в житті сновидця. Якщо уві сні ви їсте виноград, це може означати, що ви шукаєте задоволення і заспокоєння в житті.

Якщо уві сні ви бачите свіжий і солодкий виноград, це може означати, що ви готові насолоджуватися життям і високо цінуєте свої стосунки з іншими людьми. Однак, якщо виноград гнилий або висохлий, вам може не вистачати життєвих задоволень або ж незабаром ви зіткнетеся з вельми серйозними проблемами в діловому житті.

Сон про стиглий фіолетовий виноград означає удачу в недавньому минулому і благополучне життя. Кислий виноград обіцяє нещастя і розчарування в сексі, а зелений - несподівану допомогу в кар'єрі, створення міцних партнерських стосунків з другою половинкою. Для чоловіка виноград зеленого кольору віщує успішну кар'єру, для жінки - зустріч із чоловіком, на якого вона зможе спертися. А ось багато незрілого винограду сниться до порожніх дій і ризику раптової хвороби.

Якщо уві сні ви купуєте або їсте виноград, у реальному житті на вас чекає удача в кар'єрі, якщо уві сні ви вкрали виноград, незабаром ви станете популярні або займете високе суспільне становище. Великі, красиві грона символізують успіх у суспільстві та можливість допомагати іншим, а ось безліч дрібних червивих ягід може віщувати безглузді клопоти.

До сумнівів і страхів сняться несмачні або брудні ягоди. Якщо ж ви йдете дорогою і мимохідь зриваєте виноградинки - скоро у вашому житті відбудуться незначні, але дуже приємні зміни.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В