Сонник Лід: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився лід - у більшості випадків сон не має позитивного значення. Якщо ви побачили лід у побутовому середовищі, то очікуйте негативу у взаємодії з людьми, це можуть бути розбіжності з колегами на роботі або сварки з протилежною статтю.

Побачити айсберг, означає наближення глобальних проблем, на усунення яких піде багато сил і матеріальних ресурсів. Це може бути професійна криза, пов'язана зі зміною керівництва або провал у бізнесі.

Замерзла водойма сниться до того, що ви повинні віддати перевагу довгостроковому і значному результату перед дрібними і перманентними задоволеннями. Це може стосуватися грошових вкладень, які приносять більш вартісні плоди, ніж необдумані витрати. Також мова може йти і про раптові романи та інтриги, які намічаються вами за спиною у другої половинки.

Якщо сновидець катався на ковзанці, то це розповість про те, що йому бракує емоцій і вражень, і настав час внести у своє життя яскраві фарби. Коли уві сні не вийшло покататися, то пропускайте повз вуха обіцянки протилежної статі. Довіряйте тільки діям.

Лід, який тане уві сні, означає поступове надходження у ваше життя певних благ. Найчастіше це вказує на дохід, який прийде разом із покращенням якості вашого життя та урізноманітненням дозвілля. Якщо в сновидінні лід розтанув до стану води, то це обіцяє швидке вирішення проблеми, яка давно турбує людину. Але це не станеться само собою: сновидцю потрібно докласти зусиль для досягнення потрібного результату. Також варто чекати хороших звісток від людей, з якими давно не спілкувалися.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Л