Сонник Лікарня: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася лікарня, то часто це вказує на нестабільне психічне, соціальне та економічне здоров'я людини. Такі видіння повинні підказати як вийти з ситуації, що склалася.

Коли ви здалеку бачите лікарню - це до хорошихзмін,перемир’я, повернення боргів. Якщо ви всередині лікарні і бачите палати, персонал іхворих - у вашому життібудутьпроблеми, протистояння і конфлікти.

Операції в лікарні -несподівані хороші новини і сюрпризи.Готування до операціїозначає, щоскоро ви муситеприйняти непросте рішення.Робити оперативне втручаннясамостійно- знакраптового прибутку від тривалого бізнесу.Вийти з лікарні в сновидінні значитьподолання перешкод на краще.

Потрапити до лікарні - віщує нічні кошмари, зміни на гірше, розірвані стосунки.Стоматологічна клініка означає, що ваші друзі вас розчарують. Лікарняний морг – близькі завдадуть болю.Виписка фактично передвіщає рецидив хворобливих симптомів.Пологи в лікарні – скоро будуть години хвилювань і думок. Без сенсу ходити по лікарні, губитися в палатах – жага до змін у своєму житті, позбавлятися зайвого, оновлюватися, постійно шукати правильне рішення.

Перебування в лікарні - хвороба абонещасний випадок.Знищений шпиталь– проблеми зіздоров'ям. Кров на підлозі в лікарні - друзі і родичі відвідають вас і заберуть час і сили.Пожежа в лікарні - останнізвістки,які викликають занепокоєння.Пуста лікарнязначитьпотребу в розумінні. Неохайний шпиталь - сильні емоції, почуття страху.

Якщо уві сні ви миєте лікарняну підлогу, а ганчірка, вода і сама підлога брудні, то ви можете захворіти, якщо підлога чиста, то це можна трактувати як можливу майбутн. цікаву роботу.

Лежати в лікарняному ліжку – час негайно відпочити. Життєву енергію необхідно відновити.

Популярні сновидіння