Сонник Воші: значення сну та тлумачення за сонником

Воші уві сні - не найприємніша нічна картина, але однозначно, вони означають багатство і процвітання за умови, що комах було багато. Одна воша може віщувати печаль і нещастя. Воші у волоссі говорять про те, що найближчим часом на вас чекатиме фінансова стабільність.

Наснилися воші в іншої людини

Побачити уві сні воші в іншої людини - успіх у справах. Вбити паразита сидить у дитини у волоссі - до дрібних занепокоєнь. Багато вошей, які викликають уві сні огиду – до стомлюючих справ.

Наснилися воші на тваринах

Якщо ви бачите воші на тваринах - сон може передвіщати період труднощів та голоду. Воші на одязі є знаком, що вимагає обачності та розміреної роботи, побачивши такий сон, потрібно постаратися не накопичувати справи.

Воші на своєму тілі уві сні

Якщо ви бачите воші на своєму тілі - це означає, що ви поводитеся неправильно зі старими знайомими.

Лов вошей уві сні

Лов вошей уві сні може означати хворобу, якій ви надасте занадто багато значення. Загальне значення сну про воші - здоров'я та вороги.

Білизняні воші уві сні

Сни про воли білизни вказують на благополуччя в житті: вільні люди знайдуть пару, сімейні отримають прибуток.

Знищення вошей – символізує довгоочікуваний світ у ній. Тиснути воші - означає подолання особистих труднощів. Лобкові воші – вказують на зниження відносин із коханою людиною та можливі захворювання.

Наснилися мертві воші

Мертві воші – віщують порятунок від проблем зі здоров'ям серйозно великого члена сім'ї.

Воші на голові уві сні

Воша в голові для юної дівчини – відданий шанувальник. Впіймати вошу – попередження про хворобу, небезпека якої не варто недооцінювати.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В