До чого сниться Весілля: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про весілля - гарний знак, що віщує безліч радісних подій і зникнення неприємностей, проблем. Весілля у житті кожної людини завжди означає початок чогось нового. Це, перш за все, новий етап у житті та у відносинах, нові приємні зміни, які обіцяють прекрасні перспективи розвитку для подружжя, завершення всього старого.

Весілля уві сні може бути несвідомою готовністю до серйозних стосунків. Сучасний сонник каже, що у тлумаченнях таких снів потрібно приділяти особливу увагу кожній деталі: які емоції були у сновидця і гостей, яка загальна атмосфера там панувала.

Якщо молода дівчина бачить сон, де її чоловік чи хлопець одружується з іншою дівчиною - як не дивно, але це говорить про безпідставність і безглуздість переживань і ревнощів, але тільки якщо наречена з нічних мрій не знайома сновидиці. Загалом дівчині можна розслабитися. Однак побачити уві сні, як обранець сновидиці вступає у процес одруження зі знайомою дівчиною – до зради у реальному житті.

Якщо уві сні нареченим і нареченою є обранець і подруга сплячої, то, швидше за все, останню незабаром чекатиме серйозна розмова. Ця подія може відбутися через те, що між ним і кимось із близьких друзів давно є напруга, і настав час розвіяти всі сумніви, поставити всі крапки над “і”.

Сонник весілля

Наснилося чуже весілля

Чужі весілля сняться до вирішення проблем у житті, а весілля з колишнім молодим чоловіком або жінкою сниться до приємних звісток. Ще одне з тлумачень подібного сну стверджує нам, що сон про весілля з колишніми символізує недомовленість, незабуті образи або навіть почуття. Також хороші звістки можуть принести сни про весілля з абсолютно незнайомою людиною.

Наснилося весілля дочки

Бачити весілля своєї дочки має тлумачення як великий шанс повністю і надовго зіпсувати з нею стосунки, але такий сон має і добру сторону – може означати початок нової справи у її житті чи успіхи на особистому фронті.

Якщо ж сновидиця бачила уві сні, як виходить заміж сестра сплячої, другій рекомендується найближчим часом переглянути всі свої ділові рішення, відкласти в довгий ящик реалізацію великих планів або проектів. У час, що звільнився, найкраще добре відпочити, налагодити спокійне і умиротворене життя.

Наснилася бійка на весіллі

Бачити уві сні на весіллі бійку – означає майбутні конфлікти. Якщо наречена уві сні була не в настрої (плакала, сумувала, відчувала дискомфорт), значить людину, яка побачила даний сон, чекає неприємна розмова з жінкою з близького оточення – подругою, мамою, сестрою і так далі.

Для самотніх незаміжніх жінок сон про весілля з коханою людиною тлумачиться як поганий знак, що віщує швидкі сумні події в житті. Для заміжніх жінок навпаки - пророкує відновлення кохання та пристрасті у взаєминах із чоловіком.

Якщо весілля сниться абсолютно самотній людині, тоді такий сон має позитивне значення - можливо скоро у такого сновидця будуть великі шанси зустріти своє щастя. Зрив весілля або раптове скасування одруження обіцяє сварки, конфлікти та серйозну напруженість у взаєминах між подружжям у реальному житті. Також негативно тлумачиться і таємні весілля – можливо у вас вже є чи незабаром з'явиться заздрісник.

Самотньому неодруженому представнику чоловічої статі сон про своє весілля віщує приємні подарунки від долі, а вже одруженому чоловікові - поновлення пристрасті, захопленості своєю дружиною, зміцнення відносин з нею.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В