Сонник Апельсин: значення сну та тлумачення за сонником

Апельсини у сні зазвичай непоганий знак, але варто дивитися на проблему також і під іншим кутом. Апельсини та мандарини у снах є добрим знаком для здоров'я. Вони часто означають, що вас оточують доброзичливі люди. Також це знак сумісних любовних стосунків, що ведуть до щасливого шлюбу.

Помаранчевий колір трактується як привабливість чуттєвої насолоди і відображає еротичні фантазії про конкретну людину, з якою ви ще не наважилися зустрітися. У своїх мріях ви одразу уявляєте, як займаєтеся сексом з цією людиною, здобуваєте трохи визнання і навіть робите крок назустріч.

У разі коли у вашому сні один фрукт, це означає, що ви дізналися якусь цікаву новину, багато – віщує далеку подорож. Шматочок апельсину у сні трактується як те, що скоро доля покарає вашу нерішучість. Вам сняться стиглі або перестиглі фрукти, означає, що ваші найвідчайдушніші і нездійсненні бажання здійсняться. Також через декілька днів у когось із близьких виникнуть проблеми зі здоров'ям. Будьте пильні, щоб уникнути ускладнень.

Якщо ви бачите у сні зіпсовані фрукти це знак про порожні турботи. У випадку коли бачите гнилі апельсини, що падають з дерева, інтерпретується як розлука з коханою людиною.

Апельсини, що падають прямо з дерева, уві сні означають, що щастя близько. Жінка намагається зірвати верхівку, значить вона не поспішає з вибором чоловіка і з терпінням чекає заміжжя. Вам присниться, що ви їсте апельсин означає, що ви хворієте або маєте проблеми на роботі. Апельсин часто означає розлуку.

У разі коли у сні ви насправді їли соковитий апельсин, трактується як нерішучість. Не соромтеся робити нові справи, ви кращі за інших. Вам сниться апельсинове дерево значить вас чекають здоров'я і щастя. Однак їсти цей фрукт означає, що незабаром ви отримаєте сумну звістку, пов'язану з хворобою близької людини, а також ви дізнаєтеся про труднощі у вашій майбутній роботі.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру А