Сонник Зґвалтування: значення сну та тлумачення за сонником

Сниться зґвалтування не від хорошого життя. Найчастіше - це наслідок якоїсь травми, якщо не сексуального характеру, то морального тиску на людину. Як прикмета подібні сновидіння також не несуть у собі особливого позитиву.

Якщо в нічному кошмарі акт насильства відбувався над самим сновидцем, то йому варто готуватися до явних неприємностей. Його можуть підстерігати травми або важкі хвороби. Не виключені й складнощі на роботі, пов'язані з вищими особами. Незабаром тому, хто побачив таку картину, доведеться робити те, чого він не хоче, і ці справи принесуть занепад сил і депресивний стан.

Якщо це в сновидінні робив з вами безликий персонаж, то вам слід ретельно перебрати своє оточення. Там засів недоброзичливець, який збирається завдати серйозного удару. Може йтися як про вашу репутацію і честь, так і про дорогі вам предмети або близьких людей.

Побачити уві сні зґвалтування близької або рідної людини означає загрозу, що нависла над нею. Попередьте цю людину про реальну небезпеку для неї.

Якщо винуватцем такого акту став сам сновидець, то йому варто переглянути своє ставлення до підлеглих, друзів або близької людини. Він тяжіє на когось зі свого оточення і приносить йому негативні емоції та відчуття. І найімовірніше, ця людина просто боїться висловити своє невдоволення.

Якщо уві сні в ролі жертви виступала дитина, то незабаром ви станете свідком приниження або образи когось, хто на це не заслуговує. Ви зможете допомогти цій людині протистояти кривднику і захистите її. Такий вчинок повернеться до вас у вигляді подарунка від долі. Якщо у вас є діти, подумайте про їхню безпеку і приділіть увагу їхньому здоров'ю та профілактиці подальших захворювань.

Популярні сновидіння