Сонник Вокзал: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про вокзал, завжди вказує на якісь зміни. Якщо вам наснилося, що ви перебуваєте всередині вокзалу і чекаєте відправлення транспорту, то готуйтеся до далекої подорожі, про яку давно мрієте.

Якщо ваш нічний візит у це місце пов'язаний з тим, що ви когось зустрічаєте, вам варто побоюватися інтриг. Вони можуть стосуватися робочих моментів, а можуть і виникнути в колі вашої компанії. Можливо, хтось зі знайомих вам просто заздрить. Також чекайте новин, які докорінно змінять ваше життя.

Залізничний вокзал з'являється у сновидінні для того, щоб вказати вам на те, що десь вдалині на вас чекає людина, яка змінить ваше життя в кращий бік і дасть змогу позбутися клопоту.

Автобусний вокзал свідчить про майбутні невдачі. Ви будете помилятися в ухваленні рішень, що істотно позначиться на рівні вашого доходу.

Річковий вокзал розповість сновидцю про те, що на його плечі ляже багато турбот, які не особливо стосуватимуться його самого. Можливо, йому делегують якісь чужі повноваження, а плоди від їх виконання пожинатиме не він.

Якщо уві сні ви стояли зовні вокзалу, то скоро повз вас прослизне можливість. Ймовірно, це буде додатковий заробіток, який допоміг би вам розв'язати всі проблеми. Або ж це вигідна пропозиція щодо бізнесу. Встигніть запобігти такій втраті. Не виключений і конфлікт із коханою людиною через вашу замкнутість. Говоріть побільше обранцеві або обраниці ласкавих слів і приділяйте більше уваги цій людині.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В