Сонник Захід сонця: значення сну та тлумачення за сонником

Захід соня у сні - розпочата вами справа матиме успіх. Вам сниться, що сонячний диск занурюється у воду, це означає зміну ваших поглядів на життя і новий стандарт оцінки подій. У випадку якщо ви бачите у видіннях фіолетовий західозначає, що ваше здоров'я знаходиться під загрозою.

Ви бачите, що після заходу сонця небо темніє, ваша хвороба серйозна і вам доведеться довго лікуватися. Вам сниться, що сонце не знаходиться на горизонті, а приховане темними хмарами, це віщує погані умови навколо вас, і ви очікуєте катастрофи. Колизахід сонця дуже красивий,це інтерпретується як успіх у ваших справах.

Також,ви бачите, що сонячне світло зникає з настанням сутінків, вас може чекати приємний сюрприз або розкішний подарунок. У разі коливам присниться, що сонце сідає в ніч на середу, це означає, що хтось із близьких вам людей вчинив негідний вчинок.Приснився в п'ятницю, це означає, що ви не можете зустріти завтрашній день з відкритою душею, тому що минуле не відпускає.

Мрієте про те, щоб сонце сідало повільно - вам вдасться уникнути розриву в майбутньому. Ви бачили, як сонце повільно сідає і поступово перетворюється на світанок, означає, що вам вдасться розпочати нову справу, яка увінчається успіхом.

Якщо ви бачили червоне сонячне світлоце значитьнебезпечну авантюру. Перш ніж зробити задумане, ви можете зважити всі "за" і "проти". Вам снився яскраво-червоний захід сонця - це знак Всесвіту. Будьте відкриті, але не будьте занадто довірливі, інакше незабаром ви станете жертвою обману і зради. Бачити яскравий схід сонця означає, що справи підуть на поправку і життя почне налагоджуватися. Всі ваші мрії здійсняться та ви зазнаєте удачі у всіх сферах життя.

Популярні сновидіння