Сонник Зуби: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, в якому ви бачите зуби, попереджає про неприємності, викликані спілкуванням з хворими або безглуздими людьми.

Якщо вам приснилося, що у вас випадають зуби, то, можливо, попереду вас чекає низка тривог і неприємностей.Якщо ваш зуб видалив стоматолог, то це ознака серйозного затяжного захворювання.

Якщо у вас вибив зуб, то вас чекає несподівана проблема або в справах, або зі здоров'ям.

Сон, в якому ви бачите, що всі зуби в порядку і на місці, означає, що чорна смуга вашого життя нарешті зміниться легкою.Якщо вам сниться, що ви чистите або полоскаєте зуби, то вам доведеться завзято боротися, щоб відстояти свої інтереси.

Якщо ви вставите зуби або скористаєтеся зубним протезом, то, можливо, вам доведеться зіткнутися з важкими випробуваннями, Який, при належних зусиллях, ви зможете подолати.

Сон, в якому ви дивитеся на зуби, попереджає вас. Будьте обережні в справах, вороги не сплять. Якщо при цьому ви захоплюєтеся своїми прямими білими зубами, то це ознака задоволення тим, що було.

Бачити уві сні гнилі зуби означає неприємності в справах або зі здоров'ям, викликані надмірним стресом.Якщо ви виплюнули зуби, то хвороба загрожує вам або вашим близьким.

Сон, в якому ви вилікували зуби, а також позбулися зубного каменю і нальоту, говорить що ви зможете вибратися з лап затяжної хвороби. Справи на роботі теж підуть добре. Однак якщо вам сниться, що, незважаючи на проведені процедури, у вас знову з'явився наліт на зубах, то варто остерігатися ненадійних людей, які можуть неабияк зіпсувати вам життя.

Якщо вам приснилося, що вам видалили зуб, але ви не зможете знайти порожнє місце, де він знаходився, значить, ви все одно вирішите відмовитися від раніше запланованого випадку. Але пізніше ви таємно повернетеся до нього від інших, від чого отримаєте смутне задоволення.

Популярні сновидіння