Сонник Злодій: значення сну та тлумачення за сонником

Приснився злодій - до небезпеки, ворожнечі та втрати. Бачити багато злодіїв - до успіху в роботі, справах. Викрили злодія уві сні - до подолання всіх перешкод або сил, що протистоять вам.

Якщо ви побачили уві сні злодія, тоді такий сон є символом зайвого клопоту, незручностей, можливих невдач. Для дівчини або жінки сон про злодія пророкує заміжжя або довгі стосунки, роман.

Сон про злодія-кишенькового злодія є пересторогою про те, що недруги не дрімають і хочуть вам нашкодити, можливо, вже готують якусь капость.

Якщо побачили уві сні злодія, який тихо пробирається до чийогось будинку, то такий сон тлумачать як символ вашої впевненості в собі, у кар'єрі або будь-якій справі. Якщо ж ви уві сні побачили власне пограбування, детально побачили, як вас грабують, тоді такий сон обіцяє вам швидку обізнаність про плани ваших недругів. Для жінок подібний сон обіцяє заздрість і злість з боку.

Побачили в сновидінні, як вас обікрали до нитки - на подив, цей сон служить передвістям важливих і вдалих угод, договорів, які можуть просунути вас кар'єрою. Наснився сон, в якому ви щось вкрали, тоді це сновидіння тлумачиться, як символ невиправданого ризику: зважте всі "за" і "проти" свого ризикованого рішення, можливо, воно призведе вас до збитків і витрат. Займатися крадіжкою уві сні в багатолюдному місці, значить незабаром ви можете збанкрутувати, а якщо крадете що-небудь у себе - будьте обережні, адже на вас може чекати програш або занепад у справах. Сон, у якому ви купуєте крадене, трактується, як символ прихильності з боку.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру З