Сонник Вуж: значення сну та тлумачення за сонником

Вуж у сні трактується як хитрість, пристосованість і гнучкість. Часто означає невпевненість, страхи і занепокоєння, які є невиправданими.

Ця рептилія в сновидінні віщує, що хтось із вашого кола спілкування на данний момент може завдати вам низку проблем. Проте коли він вам сниться,значить,що всі ваші сумніви незабаром вирішаться.Ви – творець своїх негараздів. Насправді ви ускладнюєте собі життя і цим самим вводите себе в оману.У випадку якщо ви бачили видіння з вужем – знак, що оточуючі вас чоловіки і жінкихитрують за вашою спиною.

Тримати змію в руці означає, що вірність вашого чоловіка не викликає сумнівів.У разі коли вуж обмотаний навколо вашої шиї – знак,що коханийнелище сексуальний партнер, а й людина, на яку можна покластися. Вуж сидить під одягом, це означає нові задоволення.

Годувативужів значить справедливунагороду за вчинок. І це буде реалізовано найближчим часом.Якщо змія обвивається навколо шиї - потрібно бути вкрай обережним і пильним. Вороги можуть знайти слабке місце і підготуватипастку.

Вбити зміюв сновидінні знаменує виграш над ворогом. Якщови ловите вужа в сні, це віщує, що в реальному світі ви зустрінете людину, якавам не сподобається.

Значення для жінки

Якщо вуж прийшов у сон до молодої самотньої дівчини, він може символізувати майбутні романтичні стосунки з людиною, яку вона знає з дитинства.

Для нареченихвуж знаменуєвесільні урочистості, які будуть чудовими, а подарунки порадують молодят.

Для заміжніх – знак, що з'явиться нав'язливий прихильник, який стане каталізатором для погіршення ваших стосунків зчоловіком.

Значення для чоловіка

Для молодих чоловіківозначаєеротичну пригоду,яка потім може перерости у серйозні стосункаи.

Для нареченоговуж віщуєсварку збатьками коханої.

Для одружених чоловіків трактується як побутові конфлікти черезвідсутність бажання миритися.Розлученому чоловіку означає перебування одразу в кількох романах.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В