Сонник Водоспад: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви бачите водоспад, говорить про стрімкі зміни в житті.

Для жінки водоспад у сновидінні віщує потік подій у любовному житті. Пристрасть і ніжність змінюватимуться сварками й образами. Щоб вирівняти лінію романтики, слід сісти за стіл переговорів і з'ясувати все, що давно накипіло у вас із партнером.

Для чоловіка подібний сон означає, що хтось з великим напором намагатиметься зіпсувати йому життя, і насамперед це стосуватиметься його кар'єри.

Якщо ви бачите потік води збоку, то вам варто очікувати стрімких змін у житті. Події змінюватимуться настільки швидко, що це виснажить ваш запас сил та енергії. Тому приділіть увагу своєму здоров'ю, зокрема - психоемоційному.

Широкий і рясний водоспад обіцяє гарний прибуток, для отримання якого потрібно докласти чималих зусиль. Ці гроші краще вкласти в оборот, щоб вони не витратилися даремно.

Тонкий струмочок - подібність водоспаду в сновидінні вкаже на те, що в особистому житті сновидця бракує яскравих фарб та емоцій. Якщо ситуацію не змінити найближчим часом, то ви просто можете розійтися з коханою людиною, набриднувши одне одному.

Купатися уві сні у водоспаді - прикмета, що означає фінансовий прибуток. Найближчим часом ви відвідаєте захід, на якому будуть присутні ваші друзі та родичі. Там ви обзаведетеся новими знайомствами, які будуть корисні і для вашої професійної діяльності. Також вас хтось дуже любить і цінує, і ця людина готова звернути заради вас гори. У її відданості ви можете бути впевнені довгі роки.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В