Сонник Вітер: значення сну та тлумачення за сонником

Вітер уві сні означає зміни, які зовсім скоро надує Доля у ваше життя.

Сильний вітер, який був присутній уві сні, означає, що найближчим часом вам вдасться розв'язати завдання, що висіло у вашому чек-листі вже дуже давно. Це питання стосуватиметься професійної діяльності. Можливо, це ознаменує початок нового етапу в кар'єрі. Якщо у сні ви ще й замерзли, то на вас чекає швидкий прибуток, і його потрібно витратити з розумом, інакше ви ризикуєте просто "злити" його на порожні дрібнички.

Якщо наснилося, що вітер вирує за вікном, то якісь ваші серйозні проблеми вирішаться самі собою, а з серця спаде ще один тягар. Якщо він ще й перевертав предмети на вулиці, то ви впливатимете на якісь події.

Вітер із дощем уві сні свідчить про те, що сновидець допоможе комусь матеріально або розумною порадою. Придивіться до свого оточення: хтось явно чекає вашої допомоги.

Рух проти вітру в нічних мареннях вказує на присутність у якійсь зі сфер життя людини серйозного конкурента. Його потрібно усунути, інакше він конкретно зіпсує ваше існування. Також потрібно звернути увагу на сім'ю: домочадці не отримують достатню кількість вашої уваги, що загрожує серйозною кризою. Рушайте на спільний відпочинок або просто частіше приділяйте коханим людям знаки уваги.

Теплий легкий вітерець пророкує сприятливі новини, які принесуть у ваше життя фінансове поліпшення і потепління в любовних стосунках. Вітер з піском знаменує несподівану відпустку з подорожжю в теплі країни.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В