Сонник Вино: значення сну та тлумачення за сонником

Наснилося вино - до свят і веселощів. П'єте уві сні червоне вино - передвістя радісних подій і міцної дружби. Приснилася пляшка вина - до нещасного випадку. Біле вино уві сні сниться до радісної зустрічі. Розлите вино є символом одержимості іншою людиною.

Пити вино уві сні - також є символом гріха. Сон є попередженням, що за спиною у вас якась людина плете інтриги або ж вас обмовили. Якщо ви уві сні відмовилися від розпивання вина, означає, що ви можете уникнути проблеми.

Якщо ви наливаєте вино червоного або рожевого кольору, це означає, що на вас чекають складні ситуації на особистому фронті. Якщо уві сні ви розливаєте по келихах вино білого кольору, тоді взаємини з людьми налагодяться, принесуть щастя і взаєморозуміння. Представниці жіночої статі сон про розлите вино означає плітки навколо неї.

Якщо вам наснився келих наповнений вином, такий сон віщує щасливу зустріч із друзями або коханою людиною. Сонник трактує продаж алкоголю, а саме вина, як ознаку скандалу, що насувається.

Якщо вам сниться, як ви приймаєте гостей і розливаєте вино по келихах, тоді такий сон означає, що ви проведете багато часу в непотрібних розвагах. Якщо вам сниться, що ви робите вино вдома, значить, ваші справи скоро підуть вгору. Розпивати вино уві сні з близькою людиною - до прибуткової справи. Випити вино з рук ворога означає зміну адреси або переїзд.

Якщо уві сні ви навмисно або випадково розбили пляшку вина - це поганий знак, що означає неприємності у фінансовій сфері, безгрошів'я, борги і бідність. Бачити уві сні біле вино означає, що у вашому житті все складатиметься вдало.

Популярні сновидіння