Сонник Відьма: значення сну та тлумачення за сонником

Відьма у сні, як правило, не є добримсимволом. Ви переживаєтеважкий період у своєму житті, і вас розчарують. Осуди людей – одне зі значень.Розмови не будуть правдивими,проте переконати в цьому інших не вдасться, краще потерпіти.

Бачитив сновидінні відьмузначить, щови хочете втекти від дійсності, яка вас турбує, але з якихось причин не виходить.

Побачити відьму уві сні може також означати, що ви отримаєте бажаний резільтат тільки завдяки власному хитрому плану.

Значення для чоловіків

Відьма чоловікові віщує втрату поваги важливих союзників через свою нерозважливу поведінку.Коливідьма хоче вас вбити - отримаєтераптову гарну звістку.

Згідно з тлумаченнями, якщо вам присниласятемна чаклунка,таке сновидіння можливий знак, що незабаром до вас дійденовина про поповнення в чужій сім’ї.

Значення для жінок

Якщо дівчиніз’являється уві сні відьма – означає, що вона вже ментально виросла і не лякається невирішених питань.

Сварлива, страшна, зла відьма з довгим гачкуватим носом трактується як ваша харизма. У васє потужна енергія, яка скоро покаже себе.

Мовчазна відьма з гостроверхим капелюхомце знак вашого супротивника. Поруч з вами єдівчина,що не бажає вам добра і має намір вас замінити. Ні в якому разі не можна її боятися, треба повільно віддалитися. Ніжна відьма у білій сукнітрактується як дзеркало вашої душі, ваша щирість.Даний сон також значить володіння зверх здібностями.

Ви бачитев сновидінні хвору відьму, вам варто скористатися традиційними або альтернативними засобами, щоб позбутися проблем зі здоров'ям.В разі коли ви вірите в чудеса, спробуйте знайти і зв'язатися з шаманом або цілителем у вашому районі. Мертва відьмазнак останньогопопередження. Ви вже перебуваєте унебезпечному стані. Треба вжити всіх можливих заходів, інакше крах неминучий.

Сни зі злими відьмами вказують на фінансові втрати та важливі папери. Причиною найчастіше є власна необережність. Люди, які бачать страшних відьом у своїх снах, повинні відтепер бути обережнішими у своїй роботі. Маленькі помилки можуть призвести до великих проблем.

Популярні сновидіння