Сонник Вовк: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити сон про вовка - рідкісне і досить негативне знамення. Нерідко це ознака неминучої небезпеки, втрати коханої людини, сумного настрою.

Побачити уві сні вовка - зустріти страшного ворога або випробувати утиск з боку товариша по службі, колеги. Якщо вам сниться зграя вовків, вас хтось сильно розсердить. Вплутуватися в бійку з вовком – серйозний бій із колегами-конкурентами на роботі.

Якщо жінка уві сні бореться з вовком, це вказує на те, що вона матиме хлопця або чоловіка, який не піклуватиметься про неї. Також такі сни можуть ставитись до ситуації, пов'язаної з насильством або конфронтації з кимось. Бачити уві сні напад вовка тлумачиться сонниками як страждання, перенесені від нестачі впевненості чи сором'язливості.

Якщо вам наснилося, що вас переслідує вовча зграя - означає реальну загрозу з боку злочинних елементів або людей з темними секретами минулого. Мирна зграя вовків – знак того, що всі ваші біди та турботи скоро підуть.

Бачити уві сні вовка з білим забарвленням шерсті означає, що ви зазнали впливу хибних думок, які вам необхідно переглянути, якщо ви хочете, щоб вас поважали. Чорний вовк уві сні попереджає про дволикість. Наснилося, що вас вкусив вовк – до неприємностей та збитків. Мертвий вовк сниться до подолання проблем. Поїдання вовчого м'яса уві сні уособлює здоров'я.

Якщо вам сниться, що ви чуєте уві сні вовче виття, то це може вказувати на те, щоб ви були більш зосереджені для перемоги своїх ворогів.

За традицією вовк вважається символом лютого ворога, символом жадібності, злості та ненажерливості, жорстокості, ненаситності. За своєю суттю сон про вовка є попередженням про швидку зустріч із віроломною, хитрою та безсовісною людиною.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В