Сонник Друг: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, в якому ви бачите друга - в основному пророкує сприятливі події, але іноді такий сон може бути попередженням про якусь небезпеку.

Бачити у сновидінні здорового і радісного друга, означає хороші новини. Також ви скоро побачите товариша або когось із їхніх родичів. Якщо уві сні друг виглядає стривоженим і виснаженим - до невдачі або хвороби. Бачити своїх друзів у темному одязі означає незвичайну хворобу або біду для вас або для них.

Якщо уві сні товариш набув вигляду тварин, означає, що вороги перехоплять естафету успіху на роботі або розлучать вас із близькими людьми чи родичами. Побачити свого друга в червоному або строкатому одязі пророкує, що відбудуться неприємні речі, які спричинять у вас занепокоєння або навіть притягнуть втрату, і виною тому буде саме людина, яку ви бачили уві сні.

Друг, який у сновидінні мовчки стояв і дивився на вас, пророкує, що ви просунетеся далі нинішніх справ і знайдете нове заняття або джерело доходу. При цьому основне джерело доходу приноситиме вам більше коштів. Існує ризик, що досягаючи нових вершин, ви відсунете на дальній план своїх приятелів, чим дуже образите їх.

Сварка з другом уві сні є до конфлікту з ним у реальному житті. Це може бути і задумка в майбутньому, яка буде приречена на невдачу.

Якщо уві сні ви разом з другом займаєтеся спільною діяльністю, то це підказує про надійного супутника, який вам допоможе в якомусь починанні. Якщо до нічного заняття ви докладаєте зусиль, то цією людиною виявиться ваш колега, в тандемі з яким ви заслужите підвищення або зірвете куш у бізнес-проекті.

Прощатися з приятелем у сновидінні означає розставання з кимось у реальності або втрату цінної для вас речі.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д