Сонник Квартира: значення сну та тлумачення за сонником

Сни про квартиру багато в чому відображають внутрішній світ її власника. Коли у сні ваша нова квартира світла, красива і простора - це означає, що незабаром вас чекає успіх і щастя. Якщо наснилася палаюча квартира, значить, що ви перебуваєте на межі розлучення з коханою людиною або очікуєте значні фінансові втрати, пов'язані з вашою діяльністю. Варто бути обережнішим.

Бачити у сні затоплений будинок - небезпека, яка може загрожувати вам через вашу емоційну пригніченість та імпульсивність.В іншому випадку ви можете втратити всі свої особисті активи та нерухомість. Коли молодій жінці сниться потоп в її квартирі - це до швидкої і успішної вагітності.

Вам сниться, що вашу квартиру грабують, це може мати різнобічні значення. Даний сон може означати вашу невпевненість у собі, страх перед іншими, відчуженість і небажання ділитися своїми почуттями та емоціями. Також трактується як відсутність у вас волі і слабкість характеру - є причиною всіх невдач і втрат, як у професії, так і в особистих відносинах.

Присутність сторонніх людей у ​​вашій квартирі означає, що ваш емоційний і психічний стан дуже нестабільний, ви зазвичай не можете спілкуватися з навколишнім світом, постійно перебуваєте в депресії і поганому настрої. Варто подумати про те, щоб знайти нових друзів. Навіть такий сон може попереджати про раптову хворобу, тому необхідно звернутися до лікаря.

Переїзд з квартири у власний будинок у сні віщує сприятливу ​​зміну життєвих умов. У майбутньому ви можете отримати значну надбавку до зарплати, підвищення або премію, що значно покращить ваше матеріальне становище. Якщо ви бачите, як будується новий будинок - це хороші новини для вашої родини. Однак будівництво будинку своїми руками означає величезні фінансові труднощі і матеріальні втрати.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К