Сонник Домовик: значення сну та тлумачення за сонником

Коливам приснився поганий домовик – трактується як період активності або діяльності, і будинок буде сповнений веселощів і розваг. Якщо жінці сниться хороший дух, це означає, що її будуть поважати і прислухатися до її порад. Ви бачите у сні, що ваш домовик щось приховує, означає, що вам варто зайнятися власним бізнесом, який принесе вам хороший дохід. Лаяти духа інтерпретується як відсутність удачі.

Якщо ви бачили сон, що домовик йде з дому, ви берете участь у справах, яким судилося погано закінчитися. Вам сниться, що він грає з вами або веде вас - на вас чекає процвітання і щастя.

Якщо у сні ви побачили всередині вашого дому цього духа - будинок, який ви бачите, принесе вам щастя. Якщо ви залишаєте печиво для домовика, це означає мир у родині, бачите торт, то він вас засмутить і зіпсує настрій. У разі коли вам присниться, що вас душить ваш дух, начальник буде нав'язувати вам важкі або нерозумні завдання.

Послідовники езотеричних вірувань попереджають, що домовиків не можна вважати істотами, які завдають шкоди домашньому господарству. Насправді вони повинні всіляко допомагати своїм господарям і шкодити їм лише тоді, коли інші їх ображають.

Домашні духи - це своєрідний енергетичний потік, який допомагає людям мислити і розуміти інших. Вони мають власний темперамент і звички і можуть діяти відповідно до власного сприйняття. У разі якщо їм подобається господар, вони попередять його, якщо виникнуть проблеми, і захистять будинок. Забобонні люди іноді розмовляють з духами або залишають їжу в спеціально призначеному для цього посуді. Інші звертаються за допомогою до надприродних мешканців, щоб знайти речі, які безслідно зникли. Будинок може відлякувати людей, які мають недобрі наміри щодо вас. Заздрісники почуватимуться погано і поспішатимуть покинути ваш дім. Загалом, дружба з домовиками приносить більше користі, ніж шкоди.

Популярні сновидіння