Сонник Килим: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився килим - він може сповіщати про нове вигідне знайомство або про зміну роботи, що обіцяє грошове благополуччя. Також це означає придбання або поліпшення житлових умов.

Гарний і чистий килим сниться до прибутку і фінансової смуги везіння. Він пророкує покупки, які будуть не просто повсякденними, а прикрасять ваше життя. Також варто очікувати гарного подарунка від рідних або друзів. Незабаром на вас чекає подорож, пов'язана з відпочинком.

А ось старий, брудний або рваний килим показується уві сні до конфліктів в особистому житті і неприємностей на роботі. Будьте готові до того, що хтось обіллє вас брудом і це спричинить негативні наслідки для вашої репутації.

Купівля килима - до отримання легких грошових коштів. Це знахідка, подарунок, премія або заповіт. Ці гроші підуть на благо сновидцю і допоможуть здійснити давню мрію.

Якщо уві сні килим прали, то очікуйте кардинальної зміни звичного способу життя. Зовсім скоро з вами трапиться подія, яка переверне все догори дриґом, але після цього якість життя буде тільки поліпшуватися.

Килим з красивим малюнком означає приємні події в особистому житті. Сімейні люди зміцнять свій союз і закличуть у нього гармонію, а самотні серця знайдуть свою ідеальну другу половинку, і, найімовірніше, зустрінеться вона в якомусь красивому приміщенні.

Ходити по килиму в сновидінні - значить йти до успіху і просуватися кар'єрними сходами. Якщо прогулянка цим предметом інтер'єру відбулася босоніж, то ваша хвороба незабаром відступить і ви почуватиметеся на висоті.

Популярні сновидіння