Сонник Кішка: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви побачили кішку - застереження від негативних подій і таємних недругів. Бачити уві сні злу і некеровану кішку, готову накинутися на вас, трактується як серйозний прорахунок. Якщо вам сняться кішки, єдиний спосіб уберегти себе від негативу - це вбити її уві сні або вигнати. Якщо вам наснилася кішка, незалежно від її кольору - чекайте на горе.

Бути уві сні в оточенні безлічі кішок - до зради. Це означає, що, найімовірніше, ви матимете справу з нещирими людьми.

Бачити уві сні, що вас дряпає або кусає агресивна кішка, - до особистих неприємностей. Це сновидіння з'являється під час фази швидкого сну і є символом того, що ви прийняли рішення уникати або придушувати свої бажання. Значна кількість пухнастих вихованців у вашому домі означає сильну жіночу енергетику. В іншому випадку, кішки можуть тлумачитися як поганий знак, зокрема якщо вони не приносять вам радості в реальному житті. Будьте обережні в майбутніх подорожах або виході із зони комфорту, в такі моменти може статися якесь лихо.

Образ бездиханної кішки уві сні символізує відсутність свободи. Локація, де ви побачите бездиханні тіла пухнастиків, дасть вам більше інформації про цей сон. Наприклад, померлі кішки на вулиці уособлюють перепони, які ви повинні пройти заради досягнення своїх цілей.

Сни про безліч кішок, що сидять на ґанку, уособлюють досвід зради або переслідування з боку людей, які тільки й чекають, щоб напаскудити вам. А ось якщо коти сидять уві сні на асфальті, це може свідчити про те, що ваш переслідувач ще не готовий приступити до виконання свого підступного плану. Чути уві сні кішку - ознака непорядності. Це означає, що у вас є невірний друг, який буде протидіяти вам і створить у вашому житті масу неприємностей.

Популярні сновидіння