Сонник Діти: значення сну та тлумачення за сонником

Діти у сні – віщують, що ви будете щасливі та в добробуті. Слабка дитиназ’являється у снахматерів, які хочуть, щоб їхні діти були здоровими. Це має психологічний підтекст. Однак вони можуть принести вам багато дрібних проблем.У випадку коли знайомий привів до вас додому дитину,його ціль -домогтися успіху в професійній або комерційній діяльності. Сварки і проблеми з цією людиною неминучі.

Якщо загублена дитина приходить до вас додому у видінніце трактується як те, що ви досягнете поставлених цілей, але для цього доведеться докласти чимало зусиль.Дитина тікає від вас і не слухає – знак, що у вас багато проблем і дрібних питань, які потребують негайного вирішення.

Дитина робить вам боляче, у такому випадку вас будуть морально ображати і ненавидіти як особистість. Ви бачите, що ви носите чужу дитинуозначає, що вашу чесність, відкритість і доброту будуть використовувати в своїх цілях.

У снах везти чужу дитину в колясці інтерпретується якнеприємності,везти порожню коляскуви вбережетеся від проблем. Якщо ви бачите дитину в труні -ви віддаєте старий борг. Ви б’єте дитину - свідомо відкидаєте дар життя. У випадку коли вам сниться, що ваша дитина грає з чужою дитиною - ви станете об'єктом пліток.Чиста дитинатрактується якфінансове процвітання, брудна- шкоду вашій репутації.

Бачити щасливого хлопчика у снахзначитьрадість; агресивнийвіщуєзраду або несподіванінеприємності. У разі якщо у ваших мареннях з’явилася розумна дівчинка, трактується якплітки про вас на роботі, дівчинка, що сміється - кар'єрне зростання на іншій посаді або роботі.

Немовлята у снах відображають вашу сексуальність.Ви доглядаєте за немовлям, означає стабільність у відносинах і хороше функціонування репродуктивної системи. Немовля, що плаче,означає сексуальні, чуттєві та емоційні якості і дозволяє вам насолоджуватися близькістю.

Популярні сновидіння