Сонник Крокодил: значення сну та тлумачення за сонником

Крокодил уві сні часто являє собою небезпеку, обман і приховані емоції. Якщо крокодил нападає на вас уві сні, це може символізувати ситуацію або людину у вашому реальному житті, яка вам загрожує. Цей сон також може вказувати на те, що вам потрібно більше дізнатися про своє оточення.

Наснився крокодил у воді

Крокодил нерухомо лежить у воді - такий сон може символізувати ситуацію або емоцію, яка прихована і чекає на вихід на поверхню. Також може означати, що вам потрібно зіткнутися зі своїми страхами та протистояти будь-яким прихованим емоціям чи тривогам.

Крокодил у зоопарку уві сні

Крокодилі в зоопарку або в неволі може наснитися як символ, що ви відчуваєте себе в пастці або обмежені в якомусь аспекті свого життя. Також може виникнути ситуація, яка знаходиться під контролем, але може стати небезпечною, якщо з нею не впоратися належним чином.

Плавати з крокодилом уві сні

Якщо уві сні ви плаваєте або граєте з крокодилом - найближчим часом ви зіткнетеся віч-на-віч зі своїми страхами. Дане сновидіння може також говорити про вашу готовність протистояти будь-яким проблемам чи перешкод у вашому житті.

Порятунок від крокодила уві сні

Якщо уві сні ви рятуєтеся від цієї тварини, то хтось намагається завдати вам шкоди. Щоб розкрити своїх ворогів, потрібно багато зусиль.

Укусив крокодил уві сні - тлумачення

Якщо крокодил вкусив вас - шукайте зрадника серед близьких. Якщо крокодил маленький, хворий або мертвий - проблеми в житті будуть мінімальними. Якщо ж уві сні він величезний і агресивний, труднощі можуть бути великі.

Популярні сновидіння