Сонник Діаманти: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви побачили діаманти, незважаючи на те, що вони асоціюються з розкішшю і достатком, у сновидінні часто є недобрим знаком.

Якщо діаманти наснилися жінці, то це означає погіршення стосунків із супутником життя. Терміново перегляньте ваше спілкування і приділяйте більше уваги коханій людині.

Дорогоцінний камінь уві сні чоловіка обіцяє неприємності на роботі та небезпечного конкурента. Якщо його вчасно усунути, то можна швидше піднятися кар'єрними сходами.

Бачити каблучку з діамантом символізує гармонійне сімейне життя. Можливо, підсвідомість говорить про те, що ви закохані і мрієте про спільне життя з вашим обранцем.

Сережки з цим каменем на собі у відображенні дзеркала - до радісних звісток, які обіцяють прибуток. А бачити їх на комусь іншому - до незначної сварки з кимось із вашого оточення.

Знайти таке дорогоцінне каміння у сновидінні вказує на велике і взаємне кохання. Причому в союзі з цією людиною ви зростатимете професійно разом із вашими статками.

Кілька діамантів, які були уві сні, означають визнання керівництвом і цікаву пропозицію з його боку, яка підніме вас на новий фінансовий рівень.

Втратити їх уві сні - ознака, що ви чогось дуже потребуєте в реальному житті і соромитеся чогось.

Отримати уві сні цю коштовність передбачає білу смугу в житті, яка буде насичена цікавими подіями, новими можливостями, приємним проведенням часу з друзями, а також коханою людиною.

Добувати уві сні діаманти - прикмета, що пророкує втрату і неприємності в кар'єрній сфері. Не виключені й недомовки з коханою людиною.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д