Сонник Долари: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, в якому ви бачили гроші, долари - рідко віщують прихід великих і благополучних змін у житті людини. Проте ці зміни не завжди пов'язані з фінансовими або матеріальними благами. Чим більше вам присниться доларових купюр, тим більші зміни відбудуться у вашому реальному житті.

Якщо ви бачили сон, в якому ви отримуєте банкноти від померлого друга або родича - означає життєві втрати, але не фінансові.

Однак сни про отримання грошей не обов'язково означають труднощі, втрати або перешкоди в житті. У деяких випадках такі сни слугують знаком для вас. У разі якщо хтось впустив пачку доларових купюр і її знайшли, це застереження від підступних махінацій конкурентів, які намагаються зробити найменшу помилку для вас в реальному світі.

У випадку коли у снілюдина краде долар, це означає, що навколо неї буде багато пліток і чуток, аїї репутації буде завдано серйозної шкоди. Даний сон також попереджає про можливість зради з боку близької людини. Обмінювати долари на інші валюти означає величезні фінансові втрати в результаті забуття реальності.

Фальшиві банкноти значать, що наяву ви були втягнуті у велике шахрайство або пережили сильне потрясіння, від якого не зможете швидко оговтатися. Ви людина, яка дуже любить мріяти, але з якихось причин ще не прийшов час для реалізації своїх мрій. Ви знайшли долар, пачку готівки трактується як те, щови готові до пригод. Ви позичили у когось доларзначить ви дуже хочете жити розкішно і у вас є реальна можливість здійснити цю мрію. У разі коли у сніви даруєте долар значить проведете вихідні за містом. Розраховуєтесь доларами в магазині, а продавець каже, що гроші фальшиві означає, що треба бути обережним і пильним. Ви відкриваєте рахунок в банку в доларах інтерпретується як отримання великого спадку.

Популярні сновидіння