Сонник Дракон: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо ви бачите у сні дракона означає, що наяву хтось вважає вас серйозним супротивником або конкурентом і буде діяти проти режиму. Якщо у снах з'являється міфічна істота, це також є ознакою того, що людина легко піддається ілюзіям.

Дракони - доброзичливі істоти. Бачитиу сні, що ви дружите здраконом - знак того, що ви можете набути впевненості в своїх силах. Вони можуть вільно розпочати новий бізнес, який буде успішним.

У разі коли ви бачите вогнедишну істоту в печері і не боретеся з нею, це означає, що ви покірно рухаєтеся до своєї мети. Фантастичний і красивий вид казкової істоти, що мирно спить на вершині гори, має позитивну конотацію, незабаром ви відчуєте значні позитивні зміни у своєму житті. Вогнедишний об'єкт в одному випадку є уособленням жорстокого правителя. Варто приділити більше уваги своєму начальству в реальному світі.

Водяні дракони значать, щови можете без проблем розпочати нову справу або завершити вже існуючу.

Побачити крилатого дракона означає велику силу волі, стабільність і стійке соціальне становище. Побачити звичайного дракона без крил означає, що людина втратила віру в себе. Вона можестраждати від шкідливих звичок, які призводять до залежності.

Вогнедишний дракон схожий на людину, що вивергає отрутуозначає сварки, яких можна уникнути, якщо контролювати свої емоції, слова і дії. Ви також можете статидипломатичним, але в цьому випадку уникайте різких слів і не відступайте. Це допоможе вам уникнути непорозумінь і не стати джерелом сварок.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д