До чого сниться Дрова: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви бачите дрова - це хороші вісті, але в певних сновидіннях можуть обіцяти навіть найважчі біди і горе. Якщо дрова сняться в колотому вигляді, то вони символізують майбутні дрібні неприємності і застій у справах. Якщо ви їх приготували для розпалювання, то якісь задумані вами справи не здійсняться з ініціативи недоброзичливця. Якщо вони складені акуратно, то до вас надійде гарний грошовий дохід, ваш добробут буде тільки збільшуватися.

Якщо ж колоті колоди розкидані або мокнуть під дощем, то варто побоюватися конфліктів з близьким оточенням або сварки з коханою людиною.

Гнилі дрова сняться як знак того, що серед людей, яким ви довіряєте, зачаївся недоброзичливець або ворог. Він замислює проти вас щось недобре і може завдати вам істотної шкоди. Гнилі дрова, які кинули на землі - до важкого захворювання або смерті когось із близьких.

А ось підкидати дрова в багаття - прикмета хороша. Вона означає фінансовий підйом і сходження кар'єрними сходами. Це символізує пік вашої професійної активності. На любовному фронті також очікується пристрасний і романтичний період.

Якщо ж вони наснилися в машині, то це підкаже про зміцнення вашого фінансового становища і позицій у родині. Також подібне означає, що в колективі і серед друзів ви користуєтеся авторитетом.

Палаючі в печі або каміні дрова сняться як підтвердження того, що в житті все йде за планом і на нього чекає стабільний і благодатний період. Якщо від дров пішов сильний дим - до конфліктів або неприємностей, які торкнуться ваших рідних або другої половинки. Дрова, які уві сні перетворилися на вугілля, означають вирішення питання, до якого ви давно не могли знайти підхід.

Популярні сновидіння