Сонник Дрова: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви бачите дрова - це хороші вісті, але в певних сновидіннях можуть обіцяти навіть найважчі біди і горе. Якщо дрова сняться в колотому вигляді, то вони символізують майбутні дрібні неприємності і застій у справах. Якщо ви їх приготували для розпалювання, то якісь задумані вами справи не здійсняться з ініціативи недоброзичливця. Якщо вони складені акуратно, то до вас надійде гарний грошовий дохід, ваш добробут буде тільки збільшуватися.

Якщо ж колоті колоди розкидані або мокнуть під дощем, то варто побоюватися конфліктів з близьким оточенням або сварки з коханою людиною.

Гнилі дрова сняться як знак того, що серед людей, яким ви довіряєте, зачаївся недоброзичливець або ворог. Він замислює проти вас щось недобре і може завдати вам істотної шкоди. Гнилі дрова, які кинули на землі - до важкого захворювання або смерті когось із близьких.

А ось підкидати дрова в багаття - прикмета хороша. Вона означає фінансовий підйом і сходження кар'єрними сходами. Це символізує пік вашої професійної активності. На любовному фронті також очікується пристрасний і романтичний період.

Якщо ж вони наснилися в машині, то це підкаже про зміцнення вашого фінансового становища і позицій у родині. Також подібне означає, що в колективі і серед друзів ви користуєтеся авторитетом.

Палаючі в печі або каміні дрова сняться як підтвердження того, що в житті все йде за планом і на нього чекає стабільний і благодатний період. Якщо від дров пішов сильний дим - до конфліктів або неприємностей, які торкнуться ваших рідних або другої половинки. Дрова, які уві сні перетворилися на вугілля, означають вирішення питання, до якого ви давно не могли знайти підхід.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д