Сонник Квіти: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилися квіти -це майже завжди гарний знак. Відбудуться приємні події, покращаться ситуації, і ви зазнаєте позитивних емоцій.Але коликвіти уві сні в'януть, це може вказувати на неприємності, хвороби або сварку з близькими.

Колір квітів

Білий колір - смуток. Вас чекає важкий період, після якоговсе зміниться на краще. Можливо,це – початокдругого етапу у житті.Неодруженій дівчинібілі квіти віщують швидке весілля.

Чорні квіти - знак печалі та біди. Намагайтеся бути максимально ненав'язливою, щоб не почуватися ніяково. Застій у стосунках:стосунки покращатьсяколи ви дочекаєтесяцього моменту.

Червоні квіти – у вас багато енергії івипочуваєтеся неперевершеною.Самотні люди мають зустріти свою другу половинку, а для пар цей сон означає зміцнення стосунків.

Квіти рожевого кольору -романтика та любов чекають на вас. Навіть коли стосунки заходять у глухий кут, відкриваютьсяінші можливості, і емоції відроджуються з колишньою інтенсивністю. Темні відтінки означають подяку близьким та бажання допомогти.

Жовті квіти передбачають зраду тапогіршення у стосунках із молодими людьми. Можливо, вас обдурили чи образили.Жовті квіти чоловіковівіщуютьперешкодив особистому чи роботі, алечас негараздів буденедовгим, за ним настане успіх і просування по службі.

Сині квіти – символ миру та шляхетності. Ви викликатимете повагу в оточуючих. Такожсині квіти означають вірність нових знайомих та старих друзів.

Негативне значення

Якщо квіти зав'януть, хвороба наблизиться, тому слідкуйте за своїм фізичним станом.Якщо квіти втратили колір, це свідчить про холодність в стосунках із коханими. Якщо у сновидінні хтось отримує штучну квітку, це символізує неминучу небезпеку для життя чи близької людини. Спалити квіти–відчуватисильнебажання розірватистосунки і почати з початку.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К