Сонник Дівчина: значення сну та тлумачення за сонником

Коли вам наснилась дівчина - сон може бути віщим або безглуздим. Дані сни можуть відображати душевний стан людини або просто давати уявлення про повсякденне життя. Хороша дівчина - віщує побачення або хороші новини. У разі коли ви ловите дівчину у снах трактується як підвищення по службі, звільнення полонених, одужання від хвороби або багатого прибутку. Коли вам привиділася сумна дівчина, це інтерпретується як розлад з коханим або партнером. Для матерів сон про дівчинку означає, що вони отримають хороші новини від своїх дітей.

Для дорослих жінок бути молодою дівчиною означаєприємні розваги, але це також може мати наслідки, які можуть швидко вплинути на їхню репутацію. Для чоловіків такий сон - ознака поганого здоров'я. Для творчих професіоналів це наче сплеск натхнення.

Молодий чоловік побачивши такий сон може розпочати новий бізнес, який буде успішним.

У випадку якщо дівчина уві сні весела і доброзичлива, це теж хороший знак. На вас чекають веселі вечірки та процвітаючий бізнес. Дівчина виглядає втомленою або брудною - варто подбати про своє здоров'я. У разі коли вона танцює з обраним партнером, це віщує довгі і щасливі стосунки.

Ви бачите у снах, що ваша колишня дівчина з іншим чоловіком, це означає, що ви не розлучилися остаточно і не можете викреслити її зі свого життя. Колишня дівчина усні також означає початок нової ери у вашому житті, і ви повинні вибрати,зійтися з нею чи ні. Вам сниться, що ви одружуєтеся на своїй колишній дівчині, ви можете очікувати позитивних змін у своєму житті. У разі коли даний сон сниться одруженому чоловікові, це явне попередження про зраду дружини або матеріальні втрати. Оголена жінка, що приснилася самотньому чоловікові, також обіцяє, що виникнуть проблеми - і вони будуть серйозними.

Популярні сновидіння