Сонник Коза: значення сну та тлумачення за сонником

Коза уві сні - символ процвітання і грошей. Коза символізує вашу розслаблену натуру. Доросла коза трактується як швидкі переміни у житті. Варто не опиратися їм, щоб вони пройшли легше.

Значення для жінки

Для учениць середніх і старших класів-тривожний сигнал. Вони занедбали своє навчання, бо були дуже зайняті другорядними предметами.

Вагітна тварина нагадує, що варто не лише байдикувати, але й виконувати свої обов'язки по господарству.

Коза, яка безтямно дивиться на вас - хороший знак. Найближчим часом ви отримаєте пропозицію, здатну виконати ваші найпотаємніші бажання.

Заміжнім жінкам сон трактується як труднощі, пов'язані з бізнесом. Можливо вами не задоволене керівництво і доведеться почути низку зауважень.

Якщо у сні ви верхи на козі, або ж інша людина – знак, що незабаром вона отримає жахливу репутацію за погану поведінку. Ви повинні поводитися обережніше, варто не бути поміченими іншими.

Побачити козу в дикій природі - це історія про удачу.

Значення для чоловіка

Сни з настирливими тваринами - знак наближення поєдинку з ворогом. У випадку коли ви маєте щирі почуття до коханої, ви повинні боротися за них. Лише впевненість у своїх словах та діях принесе перемогу. Одруженим людям, які бачили тварин з рогами, сон віщує, що незабаром у них виникнуть складні проблеми. Такі неприємності справа рук близьких.

Вам сниться, що рогатий козел нападає на вас – це трактується як невирішені питання та розбіжності. Ви ніколи не просите про допомогу у інших, оскільки часто отримуєте відмову. Ви оточені поганими людьми, які ніколи не бажали і не будуть бажати вам добра.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К