Сонник Курка: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася велика і гарна курка – це означає добробут і матеріальне забезпечення. Якщо цей свійський птах літає, то це трактується як щасливе життя.

Курка з курчам вказує на те, щови дуже переживаєте за своїх дітей, що, як правило, безпідставно. Якщоу вас немає дітей, тоді цей сонвіщує багато проблем.

Коли вам приснилося яйце, яке щойно знесла курка, це можна тлумачити як: неочікуване отримання матеріальних благ, везіння, або успішне виповнення намічених планів.

Якщо у сні квочка кудкудакає і нереагує на своїх курчат, це привід для занепокоєння сім'ї. Існує висока ймовірність того, що хтось захворіє найближчим часом. Запитайте, як почуваються всі члени сім'ї, особливо діти і батьки. Цей сон - попередження.

Коли приснився галасливий курник, якийзанепокоєно охороняють кури, цезначить, що не за горами веселе свято або галаслива вечірка в колі друзів і родичів. Даний сон невіщує нічого поганого. Людині, яка займається бізнесом, сниться поява курки або курей, цеозначаєуспішне ведення бізнесу або просування справи.

Кури у вашому сновидінні стають дуже агресивними, наприклад, клюють своїх дітей, тоді це попередження про сімейні розбіжностізі старшими,близькими або дітьми і в такому випадку сон намагається вас застерегти. У гіршому сценарії - це призведе до розлучення в найближчому майбутньому.Якщо ви боїтеся, що через такий сон втратитегарністосунки з близькими,треба подбати про своє особисте життя та емоції.

Значення для жінки

Жінці, яка ніколи раніше не мала дітей, раптом сниться курча, це знак того, що довгоочікувана вагітність не за горами. Курка - явний знак сімейного щастя і любові.

Значення для чоловіка

Приємна неочікувана зустріч з шанованою людиною. Насолоджуйтеся часом з родиною та близькими.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К