Сонник Корова: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася корова - це до прибутку, достатку, вигоди та несподіваним вдалим ідеям та планам по роботі.

Сонник корова

Продаєте корову уві сні - крах бюджету, незаплановані витрати та фінансове неблагополуччя. Сонник тлумачить, що сита та здорова корова уві сні – до значного збільшення бюджету чи до важливих новин. Гладити корову – до процвітання сімейного бюджету. Корова бентежиться уві сні? Швидше за все до вас уже поспішає непроханий гість із недобрими думками, а от якщо домашні тварини блукають між собою – сновидця чекає фортуна у всіх його починаннях.

Якщо уві сні ви побачили стадо корів, це означає, що ваші проблеми, домашні клопоти кануть у минуле. Можливе просування кар'єрними сходами.

Якщо ви доїте корів, значить, незабаром на вас чекатимуть хороші звістки, новини чи події. Хтось інший доїть корову, можливо, з вас можуть “викачати” весь ваш бюджет.

Біла корова уві сні трактується як ознака достатку, затишку, сімейного благополуччя.

Мертва корова уві сні служить поганим знаком, що означає труднощі, розчарування на роботі.

Якщо сновидець бачить корову чорного кольору, це є символом труднощів із бюджетом, які вже видніються на горизонті. Голодна корова трактується як символ злиднів та фінансових труднощів. Сновидцю слід мати на увазі цей сон, адже він є провісником бродяжництва та жебракування.

Сонник корова за іншими сонниками

Сонник Міллера:

  • Корова: Бачити корову уві сні може символізувати родючість, багатство та добробут. Це також може бути пов'язане з материнством та захистом.

Сонник Ванги:

  • Корова: Ванга у своїх тлумаченнях могла асоціювати корову з близькими стосунками, турботою та умиротворенням.

Сонник Зигмунда Фрейда:

  • Корова: У психоаналітичному контексті Фрейд міг би асоціювати корову із сексуальними символами чи аспектами материнства.

Майя:

  • Майянський сонник мені не відомий.

Нострадамус:

  • Сонник Нострадамуса як такого теж не існує.
Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К