Сонник Драбина: значення сну та тлумачення за сонником

Драбина у сні символізує прогрес у житті. Це наше зовнішнє і внутрішнє зростання, успіх чи невдача в реальному житті. Незалежно від того, піднімаєтеся ви чи сходите вниз драбиною. У вас були злети і падіння, це інтерпретується як ваші невизначені плани, пошуки себе.

Впасти з драбини трактується як тяжке засмучення в людині,якій довіряєте. У випадку коли людина піднімається по драбині, вона дотримується стабільного ритму механічних кроків, а не рухається вільно - цей знак зазвичай поганий, оскільки вказує на ситуації, яка вийшла з-під контролю та залежать від людей. Це пов'язано з важливістю досягнення, подолання труднощів, необхідністю додаткових ресурсів для досягнення цілей.

Вам вдалося піднятися по високій драбині і увійти в кімнату - в цьому випадку вам пощастить,коли ви нарешті спуститеся - це означає втрату положення, оточення.

Крок – це можливість. Якщо сходинка драбини зламана - є вороги і погані люди. У випадку якщо драбина кинута або залишена, означає, що вам слід скористатися можливостями, які вам надаються.

Популярні сновидіння