Сонник Кукурудза: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про кукурудзу обіцяє забезпечене життя, радість, велике кохання і прибуток. Бачити уві сні безліч кукурудзяних качанів - до обіцяного виграшу і великих грошей або спадщини.

Якщо ви уві сні побачили безкрає поле з кукурудзою - на вас у реальному житті очікує гучне і веселе весілля, благополучне життя або радість. Якщо ви бачите уві сні на стеблі велику кількість качанів, такий сон обіцяє вам чарівних дітей. Займатися збором урожаю кукурудзи - такий сон обіцяє безліч нагород за важку, якісно виконану роботу.

Лущити кукурудзу уві сні - до успіху і задоволення. Якщо ви бачите, як інші люди займаються збором кукурудзи, тоді такий сон є провісником радості за успіхи близьких або родичів.

Якщо ж сновидець бачить кукурудзяні поля - це добрий знак, особливо добрі звістки він приносить землевласникам або фермерам, які виконують корисну сільськогосподарську роботу. Якщо ви сієте уві сні кукурудзу в полі - це знак заздрості людей щодо вас, а якщо прибираєте кукурудзяне листя - до сімейного розбрату.

Якщо наснилося, як ви варите кукурудзу, чекайте хороших новин. Варена кукурудза, обіцяє довгоочікувану відпустку біля моря. Хорошим символом є сон про купівлю кукурудзи. Якщо ви бачите уві сні качан кукурудзи, то в реальному житті скоро знайдете гармонію в сімейному житті, про яку довго мріяли. В іншому разі такий сон обіцяє хороші стосунки з вашими друзями.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К