Сонник Дзеркало: значення сну та тлумачення за сонником

Дивитися в дзеркало у сні - цей знак означає події, які відбудуться в майбутньому. Дивитися на себе в дзеркало трактується як негаразди на особистому фронті та у фінансах, хвороба людини. Бачити себе повністю означає хворобу. Ви довго розглядаєте себе - значить ви дуже уважні до того, що бачать інші. Дивитеся і не бачите свій образ, це інтерпретується як проблеми та хвороби.

Дивитися в дзеркало і бачити себе в гарному вбранні - захоплююча подія, ви зможете продемонструвати свої сили. Приміряти новий одяг– позитивне видіння. Це допоможе вам піднятися сходами успіху та отримати вигідні бізнес-пропозиції. Однак, коли одяг рваний, зіпсований - це сповільнить вас і подовжить час, необхідний для того, щоб реалізувати те, що ви хочете.

Побите дзеркальне скло знаменує невиконані бажання і задуми. Може передбачити раптову загибель когось із близьких. У разі коли у видінні ви бачите як викидаєте дзеркало, це означає, що ви не бажаєте нічого міняти.

Якщо уві сні ви бачите себе у відображенні дзеркала страшним, огидним - в житті вас чекають розчарування. Вам здається, що на вашому лиці є крапочки, прищі – будете засмучуватися через витівки дітей. Бачити у сні дзеркало - ознака закоханості та любові. Побити вщент дзеркало – знак про небезпечні стосунки.

Купляти в сні дзеркало означає, що ви шукаєте в собі нові можливості і амбіції. Це хороший сон, ви не стаєте в ступор перед труднощами, завжди можна чогось досягти. Купувати і бити дзеркала інтерпретується як бажання до перемін на краще, новий етап, зміна звичок.

Піднімати осколки, означає, що ви намагаєтеся реанімувати погублені стосунки. Розбите дзеркало не підлягає ремонту, тому краще нічого не вирішувати. Сон про дзеркало, яке падає і не розбивається - цього разу вас обійшли великі та серйозні проблеми.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д