Сонник Кролик: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити уві сні кроликів - досить щасливий знак для представників будь-якої статі. Найчастіше таке сновидіння означає, що ви скоро переїдете у велике місто, де щасливо одружитеся. Цей сон також віщує процвітання вашого бізнесу, реалізацію креативних задумів і перемогу над конкурентами. Якщо кроликів уві сні бачить заміжня жінка - незабаром у її сім'ї відбудеться поповнення.

Побачити уві сні кролика означає удачу, магічну силу й успіх, а також відображає ваш позитивний погляд на життя. Крім того, кролики символізують достаток, теплоту, родючість і сексуальну активність. А ось сон про великоднього кролика, як правило, не є ознакою і всього лише відображає ваші реальні спогади про свято Великодня.

Побачили уві сні білого кролика? Ваш партнер буде вірним вам і не зрадить за жодних обставин. Чорний кролик, навпаки, віщує клопоти в сімейному житті, зокрема й інтимного характеру.

Кролики, що стрибають на лузі, символізують плодючість, а якщо у вас вже є діти - радість, пов'язану зі спілкуванням з ними. Для ділових людей такий сон може вважатися знаком, що відображає необхідність зосередитися на конкретній справі, вибрати один головний шлях і відокремити його від безлічі другорядних.

Якщо ви бачите уві сні кролика, що бігає на волі, це може символізувати вашу здатність швидко реагувати на екстраординарні ситуації або стрес. Якщо ж ви полюєте за кроликом, це може символізувати прагнення домогтися успіху або перемоги в чомусь.

Популярні сновидіння