Сонник Корабель: значення сну та тлумачення за сонником

Судно у сні - знак поїздки та перехід на новий етап життя. Якщо вам сниться, що ви перебуваєте на човні в морі або на річці, це трактується як швидкий від'їзд, сплеск почуттів, нові контакти і яскраві емоції. Крім того, коли водойма спокійна, фортуна повернеться до вас і ви відкриєте для себе нові амбіції і кордони. Човни означають почесті та просування в кар’єрі.

В разі, коли ви помічаєте бурю - успіх у бізнесі малоймовірний. Корабельна аварія в кошмарному сні символізує брехню, пліткарство і підлість суперників. Якщо вам сниться, що ви гинете в аварії на воді - це знак, що до вас прийдуть за допомогою. Військовий корабля у сні означає відстань з коханою людиною.

Судно з вітрилами, виготовленими із золота, трактується як щастя, яке прийде в вашу країну. Червоний корабель – знак про кривавий конфлікт і боротьбу за щастя і процвітання.

Бачити уві сні корабель, який палає - знак про неочікуване руйнування фінансової частини життя, війна або сильне стихійне лихо.

В сні корабель, що вибухає, значить глобальну катастрофу, наприклад, початок великих проблем довкілля або викиди радіації.

Корабель, що тоне, означає промахи, яких ви припускаєтеся через недалекоглядне і наївне мислення. Образ корабля без щогли означає нещастя, але вихід є. Судно тоне - знак поганих новин. Корабель, що плаває, є ознакою втрат через власну помилку. Корабель, що заходить у гавань, трактується як шанс на порятунок в разі великої небезпеки.

Сон про човен на спокійному морі - обіцяє життя без хмар і добробут.

Популярні сновидіння