Сонник Душ: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилося, що ви купаєтеся в душі - відчуєте сильний приплив енергії, підвищення життєвого тонусу і збільшення потенційної енергії найближчим часом. Це не вплине на ваше сексуальне життя, але ви будете відчувати себе легше, ідеї будуть текти і ви будете на піку щастя.

Колижінка купається з чоловіком у сні, ви зустрінете людину, яка буде вашим партнером. Він перетне межі вашої долі і не залишить видимого сліду, крім вм'ятини на вашій подушці, але дні з ним будуть славними і прекрасними.

Якзо у сні ви приймаєте душ, а вода з обох кранів ллється холодною, значить, що іншій людині холодно на душіабо що ви не можете її втішити. Холодний душ також може означати розчарування.

У випадку якщо вам привиділося, що ви приймаєте душ у гарячій воді - ви отримаєте велику душевну травму в результаті того, що довірилися комусь негідному.

Ви приймаєте душ в одязі,трактується як сильний сором і біль. Хлопцеві сниться дівчина в душі - краще не з'ясовувати особисті стосунки з супутницею.Такий сон вказує на те, що поточний потік позитивної енергії необхідно направити в сексуальне русло і повністю використовувати його там, інакше нічого не вийде і бажання залишиться застоюватися і втратить свою привабливість і гостроту.

Ви приймаєте ванну, але не в гарячій воді, то сьогодні ви будете заручником свого настрою. Не ставтеся до своїх думок і рішень занадто серйозно, навіть якщо вони здаються вам виваженими і стабільними. Завтра ви зможете побачити все в реальності під новим кутом зору.

Популярні сновидіння