Сонник Дим: значення сну та тлумачення за сонником

Запах диму у сні вказує на велику любовну інтригу між оточуючими вас людьми або, навпаки, на кричущий скандал, який з часом позначиться на вашій честі або кар'єрі. У випадку коли ви бачите дим від пожежі, означає, що ви страждаєте від великої нерішучості або тривоги. Ви надихалися сигаретним димом трактується як небезпека.

Палити у сні значить, що ви втрачаєте контроль над собою. Не забувайте спокійно оцінювати свою поведінку в будь-якій ситуації. У разі коли у сні з'явився дим, стежте за знаками і готуйтеся до прийдешніх змін. Дим трактується як провісник негативних майбутніх подій. Він заповнює кімнату, то це віщує часті затримки на роботі, сімейні проблеми і сварки. Чорний дим з димоходу або печі може вказувати на майбутню ділову активність, підготовку до дуже важливої події тощо.

Сигарети у сні блокують дихальні шляхи і ускладнюють дихання - погана прикмета. Існує ймовірність великої пожежі, що унеможливлює дихання.

У випадку коли ви бачите у сні дим і горіння означає руйнування навколишнього середовища. Настане час, коли сірі хмари спустяться на землю і принесуть людям важкі хвороби. Після такого сну ви можете серйозно захворіти.

Дим і вогонь віщує вечірку зі старими друзями, де ви чудово проведете час. Сон про дим, що виходить з поїзда, який мчить на великій швидкості, стане причиною великої залізничної аварії з великою кількістю жертв – значить несприятливу подорож. Існує ризик нещастя в дорозі, наприклад, авіакатастрофи або сходження поїзда з рейок.

Дим інтерпретується як скандал, невпевненість і незадоволеність своїм становищем. Вам сниться, що виїдає очі, можна очікувати сильного засмучення через збентеження і приниження. Дим отруює вас уві сні, то варто остерігатися поганого впливу і обману.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д