Сонник Диван: значення сну та тлумачення за сонником

Диван уві сні - трактується як ваше бажання дійти до компромісу з самим собою в реальному житті, проте нічого не виходить. Ви бачите у сні, як ви сидите на ньому, також значить, що не повністю реалізуєте свій потенціал і що вам необхідно досліджувати свою особистість.

У випадку якщо вам наснилося, як ви спите на дивані – значить скоро усвідомите допущені вами помилки або вам вкажуть на них незнайомі люди. Хтось сівна диван, значить,ви над кимось посмієтеся. Побачили диван, який є новим значить, що скоро ви зустрінетеся зі своїм колишнім наставником.

Новий диван також трактується як те, що вас зрадили ті, з ким ви пов'язані, і тепер страждаєте. У разі коли вам снився диван білого кольору значить, вам здається, що не подолаєте життєві труднощі і боїтеся зіткнутися з реальністю. Ви сіли на диван, трактується як те, що ви перебуваєте в депресії та почуваєтеся неповноцінним. Ви користуєтеся допомогою близьких та друзів,бо ви були весь час чесні.

У випадку коли у сні ви лежите на дивані – значить хвилюєтеся через свою унікальність та дуже боїтеся загибелі. Якщо ви сидите на дивані, який є новим, у сні, значить, що у вас є сильне бажання приємно вразити колег, але ви давно не могли це зробити.

Якщо у сні ви лежите на не своєму дивані, трактується як те, що вам не вистачає енергії для здійснення всіх своїх планів. Єдине, що може врятувати вас від ліні - це повне занурення в щире і цікаве хобі або професію.

Популярні сновидіння