Сонник Дрібні гроші: значення сну та тлумачення за сонником

Дрібні гроші сняться як знак вирішення безлічі різних проблем, які були перешкодами для успішного розвитку кар'єри. Якщо наснився перерахунок монет і дріб'язку - це означає, що ваші старання на роботі будуть високо оцінені, що ніяк не вплине на заробітну плату.

Якщо вам наснилося багато дріб'язку, це означає, що в реальності ви витратите досить велику кількість сил і часу на справи, які не дадуть вам ніякого результату. У такому разі ви повинні використовувати свій час з розумом, таким чином, ви отримаєте результати набагато кращі за очікувані. Якщо вам насниться, що у вас у кишені мало грошей, і ви очікуєте побачити більшу суму, то наяву оточуючі вас люди будуть у вас розчаровані. Таке негативне почуття може виходити від людей, від яких ви найменше цього очікуєте.

Якщо уві сні ви знаєте, що у вас є трохи грошей, які ви готові витратити на покупку чогось дорогого, але в підсумку коштів залишається все одно мало, то в реальному житті ви досягнете великих успіхів у фінансовій сфері. Завжди будьте обережні з грошима.

Якщо вам присниться, що ви трохи допомагаєте бідним, то наяву з'явиться той, хто допоможе вам у важкі часи абсолютно безкорисливо. Якщо вам наснилося, що ви програли дріб'язкову суму, то незабаром на вас повісять багато різних не зовсім приємних обов'язків, старанне виконання яких дасть вам змогу просунутися по службі або завоювати довіру впливової людини.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д