Сонник Колодязь, криниця: значення сну та тлумачення за сонником

Колодязь уві сні - знак, що незабаром ви заробите гроші. Чиста вода вважалася ознакою процвітання, багатства і щастя для всієї родини і села. Брудна вода, навпаки, вважалася ознакою нещастя, що насувається.

Впасти або потонути віщує невдачі в справах. Копати яму для криниі значить шукати нову роботу з хорошою зарплатою. Вам сниться, що ви користуєтеся колодязем, це означає, що атмосфера стане нестерпною через зловживання владою.

Коли ви бачите сон, де берете воду з колодязя означає, що ви звідкись черпаєте сили, але якщо вода в колодязі брудна, ви будете надмірно впевнені в своїх силах і виявитеся не такими сильними, як вам здається.Глибокий колодязь уособлює несприятливу атмосферу у вашому житті. Вам буде важко витримати її наодинці. У разі коли ви бачите, як копаєте колодязь і будуєте на ньому споруду означає, що ви зможете впливати на своє майбутнє.

Хтось допомагаєвам копати колодязь, то наяву ви дасте цій людині або комусь іншому можливість впливати на ваше життя, причому на шкоду собі. Якщо ви падаєте в колодязь це трактується як відчай. Якщо ви падаєте в колодязь без води - ви обдурили свого ворога і зламали його наміри.

Чиста вода в колодязі значить, що ви переоцінюєте себе. Ви постійно намагаєтеся перевершити інших, вважаючи себе кращим, успішнішим і перспективнішим за них. Однак таке ставлення ризикує швидко перерости в невроз і психологічні проблеми. Не порівнюйте себе з іншими, зосередьтеся на власних досягненнях і намагайтеся бути найкращим.Даний сон показує, що ви загубилися в житті, не можете знайти те, чим хочете займатися, і не впевнені у своїх життєвих цілях. Одна з правильних відповідей - зробити перерву, перестати все робити і відпочити. Колодязь означає успіх або проблеми в справах.

Популярні сновидіння