Сонник Кит: значення сну та тлумачення за сонником

Кит уві сні означає щось глобально велике, масове, значне. Уві сні найчастіше кит означає внутрішню силу, інтуїцію, емоції, правду. Сновидцю після сну про китів рекомендується прислухатися до внутрішнього голосу, дозволивши інтуїції вести сновидця по життю. Наснився кит біля човна, в якому ви перебували - до великих проблем, дилем і неприємностей. Мертвий кит, що наснився, - до позитивних звісток. Сновидіння про великого кита, згідно з сонниками, означає величезний тягар або складну проблему.

Сон про кита - добрий знак, що передвіщає настання білої смуги у вашому житті. Незабаром на вас може очікувати поповнення бюджету, сімейне благополуччя і кар'єрне зростання.

Кит білого кольору уві сні тлумачиться, як символ удачі. Ви зможете з легкістю розв'язати проблеми і домогтися великих успіхів у поточних завданнях, проєктах.

Для самотніх сон про кита обіцяє появу в їхньому житті довгоочікуваної половинки. Сон про білого кита віщує весілля. Якщо кит наснився плаваючим у воді, то такий сон символізує дружні взаємини. Можливо, ви зовсім скоро зустрінетеся зі старими друзями, приємно проведете з ними час. Побачили кита в морі або в океані? Тоді, можливо, на вас чекає захоплююча подорож. Існує ймовірність того, що ви скоро відчуєте або вже відчули виснаження та втому через надмірну кількість повсякденних клопотів, будете планувати відпустку.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К