Сонник Птах: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні вам наснився великий красивий птах у небі - це добрий сон, який віщує гарні події.Бачити зграю маленьких пташок - донезначного, алерадісного прибутку, зграя великих птахів сниться до важливих подій у житті.Годувати птахів вручну, може означати нове знайомство, яке переросте у гарну дружбу.

Жінкам, які бачать уві сні птаха, варточекати на щасливий шлюб або нове кохання найближчим часом.Птахи, що летять - знак того, що людина, яка побачила цей сон, буде процвітати. Всі несприятливі ситуаціїпропадуть.Спійманий птах - прекрасна мрія. Птахи "розмовляють" ознака неможливості вирішення питання самостійно.

Приснився поранений птах -смуток, викликаний необдуманими діями. Мертвий птах віщує бідність, труднощі тавеликі витрати. Якщо уві сні ви допомагаєте виснаженому горобцю, то скоро у вашому житті закінчиться чорна смуга і нарешті почнеться біла. Вам потрібно зібратися з духом і продовжуватисправлятися з труднощами, які вам призначені.

Бачити качок, курей або інших домашніх птахів, які влітають у ваш будинок або вилітають з вікна – поганий символ, який віщує загибель близьких вам людей. Птах, що стукає у вікно, означає, що ви отримаєте новини, які змінять ваше життя.

Сниться сліпий птах - означає уявну мрію, утопічний ідеал.Безкрилий птах у сні символізує неможливе, але якщо він летить, то в житті вам вдасться втіли те, що здавалося нереальним.Обскубаний птах без крилтрактується, як покарання через допитливість.

Коли у сні птах сидить у вас на плечі, ви отримаєте багатство та повагу.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П