Сонник Повінь: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні ви бачите повені і спостерігаєте, як вода розливається і покриває все більше суші, то готуйтеся до примх долі. Повені та пошкодження водою - цепогані події. Коли рівень води над вашими ногами, ви зіткнетеся з питаннями, пов'язаними з вашою власністю.Глобальні повені сняться якознака розчарування, яке може бути передчасним.

Тікати від повені - такий сон віщує, що на вас негайно ляжуть проблеми. Це стосується всього життя.Якщо уві сні вам вдасться врятуватися від повені– в житті ви теж знайдете вихід. Потік каламутної води - до особистих проблем, таких як погіршення здоров’я. Коливам не вдасться знайтиуводі близьку людину, можливо, вам доведеться розлучитися або посваритися з нею.

Ви бачите стихійні лиха ззовні - цей сон попереджає вас про те, що ви зустрінете негативну людину і краще обмежити спілкування з нею. Коли в сновидінні постраждали люди – це знак великої біди, яку неможливо обійти.

Ви панікуєтеуві сні не тому, що бачите воду, яка наближається до вас, а через невизначеність того,як будепотім - такий сон відображає ваші переживання і невизначеність у реальному житті.

Якщо сниться,як вода поступово заливається у дім через вікна та двері, це трактується як удача і радість, які стукають у ваші двері. Ейфорія перемогинаповнить вас, і визможете зробити все можливе, щоб розділити радісні моменти життяіз рідними.

Значення для жінки

Ви можете очікувати великої стимуляції та змін у ваших стосунках з партнером. Можливість тригерів і уточнення взаємозв'язків дозволяєрозкласти все по полицях. Для дівчат, якщо вода не каламутна,означає вир почуттів.

Значення для чоловіка

Для чоловіка повіньтрактується як ризик банкрутства і необхідність починати життя заново. Якщо вас затопило, у вас ще є шанс всезмінити і ви зможете виправити всі помилки допущені у ведені вашого бізнесу.

Популярні сновидіння