Сонник Півень: значення сну та тлумачення за сонником

Півень у снах трактується як активність і наполегливість.

Для молодої дівчини півень у снах–знак зустрічі з коханим. Якщо півень червоного кольору - означає раптовий подарунок. Білий - теж хороший знак.

Бійка півнів у дворі інтерпретується як скандал та прихід поганих людей. Півень клює дівчину віщує нову любов, яка завершиться цікавим романом.

У разі коли півень клює крупинки,очікуйте появи важливої ​​персони, яка підкаже вирішення вашим проблемам. Співає зранку - радість вдома, трактується як народження дитини. Крики півня вночі означають тяжке захворювання та втрату близьких і вірних друзів. Вбити і запекти півня трактується як відречення від удачі.

Півень сів на паркан і кукурікає на все горло - сварка з близькими.У випадку коли птах копає грунт – знак про хворобу. Копання купи перегною принесе вам неочікуванні фінанси, очікуйте спадщини або премії, погасите забуті заборгованості. У разі коли півень червоного кольору дивиться на себе в дзеркало значить, коханий буде матеріально забезпечений. Півень, що клює кров - рідні принесуть додому погані звістки.

Птах означає чудову і розуміючу сім'ю, успішність у справах і скасування питань. Нерідко може трактуватися як розбіжності з родичами.

Півень п’є зі стоячої водойми – негативна ознака, яка призведе до жахливих асоціацій або сварок з близькими друзями. Заглядає на дзеркало означає, що вас чекає невірність коханого. Побачити у сні півня інтерпретується як зустріч з гордовитою людиною.

Півень, що співаєна світанку - хороші новини, вночі або ввечері - незабаром станеться недобра подія.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П