Сонник Полуниця: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про полуницю обіцяє привабливі перспективи та задоволення. Ви неодмінно досягнете заповітної мети. Також такий сон сповіщає людину про те, що вона може реалізувати всі свої плани на шляху до мрії, адже незабаром у її житті настане світла смуга. Соковиті, солодкі, стиглі плоди вказують чоловікам та жінкам на їхні таємні сексуальні бажання, популярність серед представників протилежної статі. Тобто переважно полуниця уві сні зав'язана на любовній сфері, але все залежить від деталей та їх значень.

Якщо сниться досить велика кількість полуниці – незабаром на сновидця чекає реалізація планів. Наснилося мало? Успіхи сновидця будуть скромні або зовсім на горизонті чекають на невдачі.

Сон про якісну, стиглу, солодку полуницю є символом цікавих знайомств, зустрічей, виконання бажань і мрій, успіхів у всіх починаннях, бізнес стартапах і так далі.

Бачити гнилу, заморожену, чорну або зелену полуницю уві сні - знак конфліктів з оточенням, розчарувань, прикростей, похмурого настрою, розставання з коханою людиною

Сновидець садить полуницю в землю уві сні? Такий сон трактує швидке подолання труднощів на шляху заповітного бажання. Якщо сниться сон, де людина краде гарні соковиті плоди, то сновидця спробують загнати в якусь авантюру.

Їсти полуницю уві сні означає налагодження затишної та комфортної обстановки вдома, у родинному колі. Мити, поливати чи продавати плоди – ваше матеріальне становище покращиться. Також подібні сни пророкують появу великої кількості монотонної роботи. Купувати полуницю уві сні – остерігайтесь інтриг з боку тих, кому не довіряєте.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П