Сонник Помідор: значення сну та тлумачення за сонником

Томати - одні з найулюбленіших овочів та завсідників смачних обідів. А ось тлумачення різних сонників трактують по-різному, до чого сниться помідор. Значення такого сновидіння залежить від цього, яким був його “головний герой”, що з ним робили і хто був присутній при цьому.

В цілому, свіжі плоди сняться до зміцнення відносин з оточуючими, пошуків себе, утвердження позицій у різних сферах та покращення якості життя. А ось несвіжі плоди можуть сказати про інше.

До чого сниться збирати помідори

До чого сняться помідори

Збирати помідори уві сні – благодатний знак. Це означає, що ви пройшли етап труднощів із випробуваннями в житті і стоїте на порозі нових звершень, які принесуть матеріальний достаток, у тому числі додаткове джерело фінансування. Якщо плоди були зібрані в теплиці, то чекайте на потепління відносин з тим, з ким раніше знаходилися в конфронтації. Якщо це були дрібні томати, то ви знайдете згоду з людьми одразу з кількох сфер.

Помідори, зібрані іншою людиною, розкажуть вам про те, що настав час зрушити з місця і почати діяти, інакше всі козирі життя можуть дістатись комусь іншому. Також при цьому зверніть увагу, яким був “гість нічної програми”: єдиний великий овоч на фоні інших маленьких, зірваний іншою людиною, вкаже на можливу зраду чи підлість когось із близького оточення.

Їсти помідори уві сні

Таке сновидіння розповість про те, що зараз у вашому житті сприятлива пора для нових починань. Саме час подумати про зміну діяльності чи змін умов побуту. Також це сигналізує про те, що настав час вирушити в подорож з коханою людиною, яка давно потребує вашої уваги. Тим, хто ще не має другої половинки, доля обіцяє романтичне знайомство після подібних нічних картин. Якщо плоди їв хтось інший, то, значить, потрібно прислухатися до поради того, хто давно намагається її дати, щоб уникнути фатальних помилок. А ось з'їсти гнилий помідор уві сні - поганий знак, який вкаже на змову, що готується проти сновидця. Також він віщує розлади у здоров'ї та сварку зі старшим родичем.

Наснився червоний помідор

Червоний томат приходить у сни як відображення того, що зараз у реальності сновидця настає бурхливий романтичний період. Він може стати жертвою чужих інтриг чи учасником любовного трикутника. Не виключено, що сам він крутить інтригу за чиєюсь спиною, купаючись у пристрасті та сильних почуттях. Якщо на такому плоді наснилася тріщина, то це передбачає можливу сварку або навіть розставання з коханим.

Наснився зелений помідор

Плоди зеленого кольору є провісниками неприємностей у житті того, кому вони наснилися. Це можуть бути не лише обставини, а й депресивний стан, з якого складно вийти самостійно. Також подібне вказує на неможливість самостійно прийняти рішення в задачі, яка незабаром постане перед вами. Якщо зелені овочі висіли на гілці, то попереду чекає низка невдач, якій можна запобігти, якщо вчасно взяти себе в руки. Хтось зривав їх – означає перемогу над конкурентом на професійній арені.

Мити помідори уві сні

Такий нічний епізод попередить, що вам доведеться ретельно попрацювати над тим, щоб не дати зіпсувати свою репутацію. У кар'єрі настане затишшя, під час якого слід активізуватись, щоб не бути дискредитованим в особі начальства. Не виключено, що планується сварка з колегою по роботі, який спробує нашкодити. Придивіться до нових знайомих. Можливо, вони не такі вже й хороші, як намагаються здаватися. Подібне приходить у нічну програму і з метою попередити про те, що не варто брати кредити та розстрочку, інакше існує ризик поринути у глибоку боргову яму.

Вирощувати помідори

Цей знак свідчить, що ви стоїте на порозі відкриттів. Свіжі ідеї принесуть благодатні плоди, які допоможуть мати те, про що ви давно мріяли. Якщо у вас є давно відкладена справа – терміново займіться нею. Інвестиції, зроблені найближчим часом, принесуть значний дохід. Незабаром ви зробите подарунок тому, хто не просто оцінить його, а й вкладеться у віддачу із великим плюсом.

Солити помідори уві сні

Заготівля томатів у нічному епізоді розповість про те, що сновидець загруз у рутині повсякденності, що призведе до нервового зриву чи фізичних хвороб. Це сигнал про те, що потрібна перерва та спільний відпочинок з коханою людиною. Якщо солить помідори хтось інший, то ви відвідаєте незабаром великий захід, де обзаведетесь цікавим знайомим або бізнес-партнером, з яким досягнете великих висот у перспективі. Консервація уві сні від матері означає цінний подарунок від родичів.

Помідори уві сні для дівчини

Наснилися помідори

Жіночий сон з таким "гостем програми" може розповісти багато про що, все залежить від деталей. Якщо жінка в сновидінні збирала ці овочі з грядки, то на неї чекають кардинальні зміни в житті. Насамперед йдеться про особисте життя. Великі та червоні плоди говорять про те, що чоловік буде заможний та зрілий. А ось гілка чи кущ із томатами обіцяє кілька шанувальників, з вибором якого їй буде важко визначитися.

Консервація цих овочів уві сні молодої дівчини розповість про те, що попереду її чекають випробування, подолати які доведеться одній без допомоги. Якщо вона побачить за цим заняттям когось іншого, то на неї чекають перешкоди з боку когось із жінок у ближньому оточенні.

Коли жінка нарізає плоди в нічній програмі, - їй слід готуватися до того, що незабаром життя розділиться на "до" і "після" завдяки значній сприятливій події. Гнилий помідор у жіночому сновидінні – попередження про підступний вчинок з боку близької подруги чи коханої людини. Особливо слід побоюватися зради чи власної хвороби.

Купувати овочі - означає віддати або втратити щось дрібне замість того, що Доля винагородить незабаром щедрим даром.

Помідори уві сні для чоловіка

Чоловікам плоди червоного кольору скажуть про те, що потрібно зробити ревізію у своєму оточенні. Їм не варто довіряти всім поспіль, а особливо тим, з ким спілкування почалося зовсім недавно. Якщо уві сні чоловік збирав помідори, то на нього чекають яскраві перемоги на любовному фронті. Побачивши вночі помідор у руках, він може розраховувати на те, що хтось закоханий у нього і незабаром це захоплення переросте у серйозні стосунки.

Стороння людина уві сні чоловіка, що збирає помідорний урожай, сниться до конкуренції у професійному середовищі. Якщо це ще й повний кошик чи відро, то конфлікту із цим суперником не уникнути. Торгувати овочами - сниться до вигідної угоди чи спілки. Коли в урожаї привидяться зелені плоди, це може означати помилки у відносинах з кимось у робочому середовищі.

А ось гнилий овоч приходить у чоловічі мрії як попередження про ворога серед кровних родичів або близьких друзів. Деформований плід обіцяє чорну смугу в житті, руйнування та розвиток хронічної хвороби. А ось такий “нічний гість” у чужих руках попереджає про хворобу близьких людей або втрату довіри з їх боку через певний наклеп зловмисників.

Сни про помідори у соннику Міллера

Згідно з цим тлумаченням найбільш сприятливим знаком сон із помідорами є для жінок. Для самотніх сердець він віщує романтичне знайомство, яке дуже швидко переросте у кохання. Тим, хто вже у відносинах, це обіцяє швидку зміну сімейного стану на заміжжя. А ось сімейним жінкам після такої нічної картини можна розраховувати на довге та щасливе подружнє життя або навіть на поповнення у сімействі.

Для хворих осіб ці овочі зі сну принесуть вилікування, навіть якщо прогнози лікарів невтішні. Ті, хто перебувають у стані стресу чи депресії, можуть розраховувати на швидке поліпшення свого стану.

Збирати помідорний урожай за Міллером - до хороших новин та позитивних змін у житті. Дане тлумачення також зазначає, що зелені помідори сняться до правильного рішення у тяжкому виборі, перед яким стоїть сновидець. Доведеться зіткнутися з проблемами в кар'єрі, а також побутовим неприємностям у реальності тим, кому помідори приснилися уночі.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П